Презентація навчального фільму в Миколаєві

Новини музею28 вересня 2017

28 вересня 2017 року вчителі шкіл Миколаєва завітали до місцевого Будинку учителя на презентацію навчального фільму «Територія Голодомору: пам'ять невмируща».

 

30 викладачів переглянули короткометражний фільм про історію Голодомору через дослідження питання відповідальності преси у висвітленні чи приховуванні злочинів та будь-яких грубих порушень прав людини та отримали по примірнику фільму в подарунок.

 

Фільм було створено музеєм в співпраці з Канадським Музеєм Прав Людини (Вінніпег, Канада) як інтерактивний матеріал, який вчителі зможуть використовувати на уроках історії, щоб наочно і предметно полегшити сприйняття складної теми школярами.

 

Фільм розрахований на шкільну аудиторію. На підставі статуту та меморандуму про співпрацю з КМПЛ, Меморіал жертв Голодомору здійснює поширення фільму серед шкіл України. Музеї рекомендують використовувати даний фільм під час вивчення теми Голодомору в школах. Візуальні матеріали можуть зробити заняття цікавішими та полегшити сприйняття важкої теми.

 

Завідувачка Науково-експозиційного відділу Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» Яна Гринько ознайомила присутніх також з роботою Меморіалу, з напрямками освітньої роботи колективу тощо.

 

В планах музею – проведення подібних презентацій-зустрічей у Запоріжжі (5 жовтня), Дніпрі (4 жовтня), Чернігові, Сіверодонецьку та Краматорську і Києві. Ще раніше диски з фільмом отримали освітяни Львова, де презентацію провели у співпраці з Меморіальним музеєм тоталітарних режимів «Територія Терору».

 

Для отримання навчальними закладами України диску з фільмом просимо звертатися до Меморіалу жертв Голодомору за контактами: memoholod@ukr.net , 044 254-45-12

 

 

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» висловлює подяку Науково-методичному центру Управління освіти Миколаївської міської ради за допомогу в організації заходу.