2025 © All rights reserved
Інтерактивне заняття "Як розрізняти фейки і правду у ЗМІ" (для 10-11 класів)
Для учнів старших класів (10-11 клас) та для студентів перших курсів навчання
Тривалість - 45 хв
Метою даного заняття є формування у дітей відповідального громадського ставлення до розголошення інформації про несправедливість та грубі порушення прав людини. Урок за формою є інтерактивним і складається з двох вправ та перегляду фільму. Виконуючи завдання, учні працюють з первинними історичними документами та медіа текстами. Так діти вчаться читати, аналізувати історичні матеріали, що сприяє формуванню особистого ставлення та розуміння історії.
В ході заняття учням запропоновано переглянути навчальний фільм «Територія Голодомору: пам'ять невмируща» з подальшим обговоренням. В фільмі звертається увага на проблему відповідальності ЗМІ у висвітлені та приховуванні порушень прав людини. Історія Голодомору - як урок історії, про те, як в потоці офіційних заперечень і журналістської брехні , вбивство 7 мільйонів українців стало непоміченим в світі в 1930-х рр.. і в наступні понад 50 років.
Завданнями даного інтерактивного заняття є :
Заняття розроблено Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору» з використанням матеріалів музею та посібника для вчителів «Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін».
Меморіал жертв Голодомору запрошує студентів та учнів на освітнє заняття "Як розрізняти фейки і правду у ЗМІ".
Для запису на урок прохання телефонувати: (044) 254-45-11
Вартість інтерактивного уроку - 160 грн. для групи до 12 осіб, 230 грн. для групи від 13 до 20 осіб. Також додатково сплачується вартість вхідних квитків до музею.