Інтерактивний урок для дітей молодшого віку (6-10 років)

Інтерактивний урок «Голодомор: зернята надії»
Для дітей молодшого шкільного віку ( 6-10 років).
Тривалість – 45 хв.

Тема Голодомору є складною для сприйняття дітьми молодших класів. Батьки і викладачі застережливо і неохоче ставляться до відвідування дітьми Меморіалу жертв Голодомору через стереотипні побоювання розповідей про жахіття, що відбувались під час геноциду українського народу. У 2015 році Меморіал жертв Голодомору розробив та провів презентаційний урок для учнів початкових класів «Голодомор: зернята надії».

Урок розроблено на основі світового досвіду використання інтерактивних методів навчання. У ньому враховано особливості вікової психології та рекомендації провідних фахівців-психологів щодо викладання школярам тем про складні історичні періоди, зокрема, про масові вбивства.

Під час цього інтерактивного заняття в Музеї діти вчаться співпереживати, співчувати чужій біді. Для маленьких учнів дуже важливим є емоційне сприйняття. Діти слухають і обговорюють відеозаписи спогадів людей, які пережили Голодомор в дитячому віці. В ході уроку діти грають в гру «Звільни дітей». Під час гри дізнаються про основні поняття, пов’язані з Голодомором.

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» на постійній основі проводить інтерактивні уроки «Голодомор: зернята надії»в приміщенні музею.

Запис на урок за телефоном (044) 254-45-11