2025 © All rights reserved
Відзначання дня народження музею почалось з несподіванки.
Відома літературознавка та поетка Ірина Старовойт була змушена перенести заплановану лекцію «Пам'ятати не можна забути». Сподіваємось, невдовзі ми зможемо повідомити про нову дату лекції про те, як кіно та література боролися з амнезією Голодомору та як конструювалася і по-особливому розвивалася колективна пам’ять про Голодомор.
Але! Натомість лекцію «Візуальні образи» у спогадах очевидців Голодомору 1932-1933 рр. для наших гостей прочитала етнологиня, кандидат історичних наук Ірина Батирєва.
Лекція виявилась настільки цікавою, а її тема – актуальною, що Ірину Миколаївну запросили прочитати її ще й для філологів та журналістів Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського.
Нам завжди щастить з відвідувачами. А у ці вихідні – особливо. Першими екскурсантами, які взяли участь у безкоштовних екскурсіях до ювілею музею стали дві прекрасні волинянки – Злата та її мама Олена.
І знову несподіванка – нам також зробили подарунок. Злата для всіх наших відвідувачів влаштувала перформанс – прочитала поезію Тараса Шевченка «Осії глава XIV».
Дякуємо і всім іншим нашим гостям, що відвідали екскурсії у суботу та неділю.
А власне день народження, 22 квітня, ми відзначили разом з п’ятикласниками з Хотівської школи.
І не забувайте – заходи до ювілею Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» не завершені. У цю середу, 24 квітня, ми всіх чекаємо на спільний перегляд фільму «Джеймс Мейс. Траєкторія долі» та зустріч з його авторами – відомою режисеркою Іриною Шатохіною та автором сценарію доктором історичних наук Юрієм Шаповалом.