2025 © All rights reserved
У 2008 році було видано «Національну книгу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні» в 19 томах.
Мартиролог Книги пам’яті нараховує лише 882 510 імен.
З дня заснування Меморіал жертв Голодомору проводить пошук імен вбитих під час Голодомору-геноциду через збір свідчень людей, які пережили Голодомор, їхніх рідних та близьких, які зберегли пам'ять про кожного, для кого 1932-1933 роки стали останніми в житті.
Радянський тоталітарний режим доклав максимальних зусиль, щоб стерти пам'ять про вбивство понад 7 мільйонів українців у кількох поколінь. Але пам'ять народу є незнищенною. І зі становленням незалежності України була зірвана заборона говорити про Голодомор. Всі, хто десятиліттями змушені були мовчати, відчули потребу розповісти правду про злочин та його жертв, з метою належного вшанування їхньої пам’яті.
У 2011 році Меморіал жертв Голодомору презентував «Народну книгу пам’яті жертв Голодомору», мартиролог якої нараховує 3 919 імен.
Якщо Ви в реєстрі не знайшли імені людини, про смерть якої в роки Голодомору Вам достовірно відомо, заповніть, будь ласка, облікову картку. Надану інформацію буде вивчено і включено до Єдиного реєстру жертв Голодомору.
Також, Ви можете заповнити анкету подану нижче і надіслати до Меморіалу жертв Голодомору, на електрону адресу memoholod@ukr.net або поштою на адресу: 01015 м. Київ, вул. Лаврська, 3 (Національний музей «Меморіал жертв Голодомору»).
Надана інформація буде опрацьована і після перевірки ім’я буде внесено до загального реєстру жертв Голодомору.