Конкурс дитячої художньої творчості «ПАМ’ЯТЬ МАЙБУТНЬОГО»

Анонси музею01 липня 2019

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» оголоcив Конкурс дитячої художньої творчості «ПАМ’ЯТЬ МАЙБУТНЬОГО» до 86-их роковин Голодомору 1932-33 років в Україні. Проект започатковано з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору. Його місією є поширення знань про трагічні сторінки історії нашої країни, запобігання повторенню злочину геноциду, сприяння самоідентифікації, захист прав людини, протистояння дискримінації та порушенню прав людини.

Теми конкурсу:

Учасником/учасницею Конкурсу може стати будь-яка особа від 6 до 17 (повних) років.

Конкурс проводитиметься у номінаціях для трьох вікових категорій: від 6 до 9, від 10 до 13, від 14 до 17 років.

Призовий фонд конкурсу 10 000 грн.

Техніки та жанри робіт: рисунок, живопис, графіка, витинанка, плакат, аплікація, колаж, сторі-борд (мальована історія), комп’ютерна графіка та будь-яка інша техніка двомірного зображення.

Для участі у Конкурсі необхідно до 01 липня 2019 року подати електронну заявку, заповнивши Реєстраційну форму або повідомленням на e-mail art.memory.future@gmail.com відповідно до умов, зазначених у Положенні про Конкурс.

Дата відкриття виставки та нагородження переможців  5 листопада 2019 року за адресою Київ, вул. Лаврська, 3, Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».

 

УВАГА! Детальніше про конкурс та умови участі читайте у Положенні про Конкурс та на FB-сторінці Конкурсу 

Реєстраційна форма

FB-сторінка Конкурсу