Інтерактивний урок "Голодомор: залишатися людиною" (для 5-7 класів)

Інтерактивний урок «Голодомор: залишатися людиною»
Для учнів 5-7класів
Тривалість уроку 45 хв.

В рамках освітнього напрямку своєї роботи Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» в приміщенні музею проводить інтерактивні заняття «Голодомор: залишатися людиною» для учнів 5-7 класів. Відтак педагоги мають можливість перенести урок з історії геноциду українців у 1932-1933 роках з шкільної аудиторії у простір музейної експозиції, де сприйняття матеріалу школярами буде полегшено сучасними педагогічними методиками та мультимедійними засобами.

Інформація про Голодомор, його передумови і наслідки подається у формі, яка не травмує, а спонукає шукати виходу з кризи, стає засвоєним уроком взаємодії. До нинішніх тинейджерів з екрану промовлятимуть люди, які в 1933-му були їхніми однолітками. Підлітки працюватимуть з копіями архівних документів: урядових постанов, телеграм, рішень – з підписами злочинців-організаторів Голодомору. Обговорять, які права людини було порушено радянською владою у ході геноциду, як застосовували пропаганду проти громадян, у який спосіб тоталітарний режим переформатував суспільство. Школярі дізнаються, якою була взаємодопомога між людьми в ті складні часи.

Основний меседж уроку: це не має повторитися – і не повториться, якщо молодь знатиме свої громадянські права і цінуватиме життя.

 

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» запрошує учнів 5-7 класів на інтерактивні уроки «Голодомор: залишатися людиною».

Для запису на урок прохання телефонувати: (044) 254-45-11

 

Вартість інтерактивного уроку - 160 грн. для групи до 12 осіб, 230 грн. для групи від 13 до 20 осіб. Також додатково сплачується вартість вхідних квитків до музею.